IPTV smart TV te gjitha pakot Dreambox hd m..

Shitet nga: Medi 27 Krr 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Resivera Dreambox t thjesht dhe openbox hd me abonim 1 vjeqar .
Dreambox i thjesht 100 euro me nji vit abonim .
Openbox hd me abonim 1 vjet 130 euro.

Perplot kanala sportive dhe filma si dhe kanala atraktive.
dhe shum risi per me shum informata na kontaktoni ne
vetem ne VIBER ose e mail .

faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim