Kanale IPTV ne smart tv

Shitet nga: Getuard 09 Mar 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shiko kanalet e preferuar ne IPTV

- Me mbi 300 kanale
-Shiko filmat më të ri në kanalet te cilat ju ofrojn te gjitha zhanret për të gjithë familjen tuaj.
-IPTV ju ofron më shumë se 60 kanale sport ku mund ti shikoni të gjitha lojët.
-Shumë kanale muzikore.
- Kanale histori,shkencë,kids si dhe shumë kanale tjera.

Linku ne Fb: https://www.facebook.com/iptveasy/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim