Mobil CUBOT X17, 4G LTE, 3GB Ram, FHD, 16MP Kamer

Shitet nga: Arber 18 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes telefonin e ri ne PAKET, te PAPERDORUR (BRAND NEW), i sapo ardhur nga jashte.

Telefoni eshte i tipit me te ri te firmes CUBOT, pra eshte CUBOT X17, me keto specifikacione:

CUBOT X17
4G LTE
Android 5.1
MTK6735 Quad Core
3GB RAM / 16GB ROM
5.0 Inch
16MP Camera mbrapa, 8MP perpara

Super i shpejte dhe super i mire !!!!


VIDEO DEMONSTRIMI NE YOUTUBE:
https://www.youtube.com/watch?v=igKjlrUqpK8


Pres vetem bleres serioz.

Informatat mund ti merrni vetem duke kontaktuar ne: 049373681, +38649373681 (viber)

Shitjet ne Prishtine ose Prizren.
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 tdi V IV VI VII JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp vw MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www....... FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff .....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim