NEW ARRIVAL "MAG 250" MICRO MPEG 4 HD IPTV

Shitet nga: Biankoneri 28 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes paisjen android MAG 250 e cila punon në sistemin IPTV si dhe te gjitha aplikacjonet përkatëse.

Specifikat:
-Superb reliabilty from the Mag 250 set top box
-Excellent quality streaming
-12mths UK TV including 14 day catch-up
-HD compatible box
-Minimum 2Mbps download speed required!
-STi7105 450Mhz,
-Linux 2.6.23,
-Composite AV,
-HDMI 1.3,
-USB x 2, S/PDIF,
-LAN,
-WiFi Ready..

Njëherish bëj edhe abonimin me 400 kanale premium HD me kanalet me prestigjoze vendore si dhe ndërkombëtare për më shum info rreth kanaleve apo paisjes shkruani në:

Viber: +37744748332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim