Ofertë! - Android Box me 12 muaj abonim me mbi 300

Shitet nga: Getuard 08 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Ofertë! - Android Box me 12 muaj abonim me mbi 300 kanale vetëm 120Euro.

Shqip kemi rreth 100 Kanale, Digitalb, Tring, Digi Gold,
Sport kemi mbi 65 Kanale, Supersport ( 1,2,3,4,5)
SuperSport Kosova (1,2)
TringSport ( 1,2,3,4)
Sky UK sport ( 1,2,3,4,5 )
Sky de Sport ( 1,2, )
Sky bundesliga ( 1,2,3,4,5 )
Bein Sports ( 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 )
Lig TV (turkey 1,2, )
Arena Sport ( 1,2,3,4,5)
Sport Klub ( 1,2,3 )
France channels ( 35+ )
EX:YU 40 Channels
e shum e shum sporte tjera,
Sky deutchland kemi kanalet kryesore me sky select.
Sky italine rreth 50 Kanale,
Sky UK rreth 65 Kanale,
Dhe kanalet nderkombetare
Gjithsej mbi 350 kanale, te cilat shtohen qdo dite e me shume.

Linku ne fb- https://www.facebook.com/iptveasy/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim