Ofertë nga Smart IPTV me 7000 kanale Premium HD

Shitet nga: Burim Sot 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Mirësevini në botën Smart IPTV HD (pa antenë satelitore) e cila është funksionale në të gjithë botën vetëm me linjë të internetit me pakot me mbi 7000 kanale nga mbare trevat Shqiptare dhe Ndërkombëtare si:

500 kanale shqip: DigitalB* Tring* kanale tokësore* si dhe 6500* kanale Ndërkombëtare si: Gjermane* Spanjolle* French* Suedeze* Angleze* Turqisht* Arabe* Ballkanase* Italjane* Norvegjeze* VOD* Full Movie si dhe mbi **500 kanale SPORTIVE HD** me të gjitha kompeticjonet dhe ligat europjane.

Kët sistem e përkrahin paisjet në vazhdim:

-Smart tv (Samsung-LG)*
-TV Smart Android*
-Android box*
-Star Sat HD*
-Mag 250-254-256*
-Amiko*
-Dream Box 500-800 HD*
-Smart phone (android)*
-SpiderBox*
-PC me Vlc Player*
-KODI etj..

Gjithashtu mundësoj shitjen e paisjes:
>> MAG 254 << Original me 12 muaj Garancjon.

Për më shum info rreth Ofertave kontaktoni ne Viber: +37744748332

-Ju mirëpresim në qdo kohë..-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim