Paisjen 4000 kanale pa pages mujore

Shitet nga: endi 02 Mar 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet Android Tv box me mbi 4000 kanale Televizive pa pages dhe pa pasur nevoj te keni anten satelitore.Vetem ju nevojitet interneti wi-fi ose me internet kabull i perkrah dy mundsit . Kanale televizive Kanale Sportive Lajme digjitalb kanale kosov shiprei maqedoni e shum tjera tvim ,Dokumentare,filma,muzik,seriale,sport. E gjitha kjo per vetem 80 e skeni nevoj as tlbeni pagesa tjera major vetem Internet asgje tjeter.per me shum informata kontaktoni ne 045296018 mun te perdormi edhe si interne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim