Pajisje per televizi Satelike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Digital-SEFA 19 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Kemi po thuajse te gjitha pajisjet qe nevoiten per rrjet satelitor :
Anten satelitore : Hiri , Bardh , Zi : 70 cm , 80 cm etj
Resiver : Amiko Mini HD , Amiko Micro HD ,Wizard class HD etj , Flybox HD , Tring HD , Next Mini HD , NextMachina3D etj
Abonim : Digitalb , Tring si dhe Dreambox
Provoj dhe tradit 30 vjeqare per Montim Profesional
LNB (syna) deri me 6 syna mund ta montojm antenen satelitore
Sat qe mund ti rregullojm : 3 LNB = Eutelsatw2 16 ,Astra A1 19,2 , Hotbird 13
4 LNB = kto te fundit si dhe Astra 2 28,3 apo Eutelsat 7 etj
5 ose 6 LNB = kto te fundit plus Turksat 42
Njifemi shum mir me terenin ne te gjith Kosoven
Per te interesuar serioz : 044261410 , 044570330
Viber : +37744261410
Facebook : Digital - SEFA
Email : sefadigital66@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim