Programe IPTV shqip Gratis reziveri i bler në zvic

Shitet nga: deni 24 Dhj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë

Android box .ASHT NE GILAN
ProgrameTV shqip Gratis ma shum se 500 prog.shqip 200 prog.tjera me 16 Gb. Mundeni me instalu ne televizion Viberin .Yotube,vatzap ,facebuk e shum aplikacione tjera me ket reciver android prodhìm i 2016 si dhe shume programe te sportit tv. Gratis po nese doni edhe me abonim per shem. Si nji mag 250 apo android tv mundeni me pagu abonim edhe kshtu bon.
viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim