RISI shitet ANDROID TV/BOX

Shitet nga: besnik 28 Krr 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
RISI Shitet Android Tv box me mbi 500 kanale Televizive pa pages dhe pa pasur nevoj te keni anten satelitore.Vetem ju nevojitet interneti wi-fi ose me internet kabull i perkrah dy mundsit .
Kanale televizive nga SHQIPRIA-KOSOVA-MAQEDONI
Kanale Sportive Lajme ,Dokumentare,filma,muzik,seriale,sport.
E gjitha kjo per vetem 75 Euro. skeni nevoj as te beni pagesa tjera mujore vetem Internet asgje tjeter.per me shum informata kontaktoni ne numrin e telit 049720006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim