Resiverin Digital Hd + 3D

Shitet nga: Resiver Digitalb 01 Qer 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes Resiverin Digital Hd + 3D i perdorur por ne gjendje te mire dhe punon perfekt.
Me resiver vjen edhe Kablli HDMI.
zzzzz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim