Saq satelit me 3 syna

Shitet nga: Shaip 02 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes 1 Saq (satelit) me 3 syna dhe poashtu ka edhe 1 mbajtese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim