Sateliti, swich satelitor profesionale,sy 4 dalje

Shitet nga: Ymer 03 Mar 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes pjaten satelitore profesionale me 2 pasqyra dhe me 5 mbajtesa per sy, eshte i pershtatshem per familje, per kabllorë, per banesa, etj. ne kete pjate mund te vendosen synat nga 7 shkalle deri ne 42 shkalle pa pas nevojë te sillet pjata, dmth me nje vendosje e kap edhe Turk sat edhe satelitat tjere. Ky satelit kushton 180eu. Pastaj swichin profesional me 16 dalje dhe me pranim te nje frekuence tokesore, dhe 8 inputa satelitor, dmth diseck A dhe B. V.L, V.H, H.L dhe H.H. swichi kushton 180eu, dhe 4 syna me nga 4 dalje me V.L, V.H, H.L dhe H.H. synat 25eu copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim