Shes Dekoderin (reciverin) nga DIGITALB

Shitet nga: Ismet 23 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Reciveri eshte i gjithi n'gjendje te rregullt dhe eshte i perdorur. Ky reciver permban opsionin HD (High Definition) deri ne 1080p.. per ma shum informacione lidhur me ket dekoder thirrni ne numrin 044-137-203
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim