Shes satalit dhe resiverin

Shitet nga: Nori 29 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes saltalin dhe resiverin amiko me qmim shum te lir te dyat vetem 150 euro shum pak te perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim