Spiderbox 9000 HD

Shitet nga: Mustafë 18 Shk 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Resiveri është plotësisht funksional me softwer të përditësuar. Plotësisht funksional dhe ofron mundësi të shkëlqyeshme për të përcjellur programe satelitore me cilësi HD të fotografisë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim