TV android smart box MINIX NEO X8-H +M1 Fly Mouse

Shitet nga: Edi 05 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shitet nje pajijsje e cila e shnderron televizorin tuaj ne Smart TV. Eshte e avansuar ne krahasim me pajisjet tjera ne treg. Eshte blere ne Amazon.de dhe i perfshine te gjitha pjeset qe jane ne foton e fundit. Perkrahe edhe video 4K. Ka te instaluar ShowBox, per filma dhe seriale pa fund. Shume e pershtatshme edhe per ata te cilet e kane nje televizor te dyte ne shtepi.

Specifikacioni i pajisjes:

http://www.amazon.de/dp/B00L5JVSXI/ref=pe_386171_51767411_TE_M3T1_dp_1

Demo video:

https://www.youtube.com/watch?v=dy80sMlB5lI


Processor Quad Core Cortex A9r4 Processor
GPU Octo Core Mali-450 GPU
Supports Flash hardware decoding by exclusive FTR technology
Memory 2GB DDR3
Internal Storage 16GB eMMC
Wireless Connectivity 802.11n Dual Band Wi-Fi (2.4GHz/5.8GHz), Bluetooth 4.0
OS Android KitKat 4.4
Video Output HDMI 1.4b, up to @ 30fps
Audio Output via HDMI 1.4b, 3.5mm stereo jack, optical SPDIF
Peripheral Interface RJ-45 Ethernet Jack (10/100Mbps) - Supports hotsport sharing via Wi-Fi
SD/MMC card reader (SD 3.0, MMC V4.41), Support HDMI-CEC
USD 2.0 port x 3
Micro USB OTG port
Headphone jack
Microphone jack
IR receiver(remote included)
Power button and Recover button
Power DC 5V, 3A adapter included (CE, FCC, CCC Certified)
Supported Video Format DAT/MPEG/MPE/MPG/TS/TP/VOB/ISO/AVI/MP4/MOV/3GP/FLV/ MKV/M2TS/MTS/M4V/WMV/ASF/RM/RMVB
Supported Audio Format MP2/MP3/WMA/WAV/OGG/OGA/FLAC/ALAC/APE/AAC
Certifications CE, FCC, CCC

Tel: 044 352 481
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim