shitet dream box

Shitet nga: ensar 04 Mar 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë
Shes dream box-in (kloud ibox ll+) me te gjitha elementet synat dhe saqin i perdorur vetem 1 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim