tv

Shitet nga: dreambox 07 Krr 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Pjesë për TV/Satelitë


IP TV. "",{ digitalb-HD+tring-HD+Skyde HD ...!
Per Client Qe Ju Duhen Me shum USER : bejm zbritje...!

Bejm abonime special per Smart tv. SAMSUNG -LG. ...!

Skipe: abonimks

Wiber: +38651749763
Bejm dhe abonime me 《《《CCcam.server》》》 me anten satelitore digitalb nuk punon ..!


Tring -HD,
Sky it
Sky de
Sky uk
Canal+ (Spain)
Sky France etj.

QMIMI i volitshem per client qe ju duhen me shum USER japim resler menagim ..?*********************************************************


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim