Plazma,LCD,LED ..TV Servis Profesional

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Blej24.com 12 Mar 13:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Bejme servisim profesional te televizionave LCD,LED dhe Pllazma LG, Samsung, Beko, Grundig, Toshiba, SEG, Panasonic,Telefunken, Finlux, Sony, Philips dhe shume e shume te tjere. Pervoj 17 vjecare gjermane ne servisim. Servisimi behet me pjes te reja origjinale nga Gjermania me garancion

Pervoja dhe shkollimi profesional shume vjeqar gjerman, na mundson servisim te lehte dhe te shpejte te aparateve LCD, LED dhe Pllazma.

Web: www.blej24.com

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Kur të mbërrini te Furra Qerimi 2, vazhdoni rrugën edhe 30-40m deri te Super Marketi - Rio Market (që është në anën e majtë). Menjëherë pas Rio Market ktheheni majtas në rrugën me katror (kocka) dhe vazhdoni 50m deri te tabela jonë Blej24.
(Vizitoni webfaqen tone, ne Kontakt, dhe ndiqni videot se si te vini tek ne)
Tek ne gjithashtu mund të bëni edhe riparimin e LCD dhe Plazma televizorave me pjesë të reja dhe origjinale.

Lexo me shume rreth servisimit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim