Aparat digital,monitor,pc

Shitet nga: agron 05 Shk 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
aparati digital eshte ne gjendje shume te mire,ka baterine qe mbushet me adapter,ka usb kabell dhe bene foto shume te pastra.
qmimi 50euro.
monitorat shes nga 35 euro
pc 45 euro
bej edhe ndrrim me telefon apo tablet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim