IPTV 1200Kanale

Shitet nga: IPTV 21 Pri 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Kanalet Shqip:

AL: Super Sport Kosova 1 HD
AL: Super Sport Kosova 2 HD
AL: SuperSport 1 HD
AL: SuperSport 2 HD
AL: SuperSport 3 HD
AL: SuperSport 4 HD
AL: Super Sport 5 HD
AL: Super Sport 6 HD
AL: Tring Sport 1
AL: Tring Sport 2
AL: Tring Sport 3 HD
AL: Tring Sport 4 HD
AL: Tring Sport News
AL: Kino Premium 1HD
AL: Kino Premiere 2HD
AL: Kino Premiere 3 HD
AL: Kino Thriller HD
AL: Kino Sci-Fi HD
AL: Kino Romance HD
AL: Kino Family HD
AL: Kino Dark HD
AL: Kino Action HD
AL: Film Thriller
AL: Film NJE HD
AL: Film Komedi
AL: Film Hits
AL: Film Gold
AL: Film DY HD
AL: Film Drame
AL: Film Autor
AL: Film Aksion
AL: Klan Kosova
AL: RTK 1
AL: Vizion Plus
AL: Stinet
AL: Junior TV
AL: Jolly HD
AL: Cufo
AL: T HD
AL: Plus HD
AL: Top Channel HD
AL: Alsat-M HD
AL: Tip TV
AL: National Geographic
AL: Explorer Shkence
AL: Explorer Natyra
AL: Explorer History
AL: Tring World
AL: Tring Tring
AL: Tring Super
AL: Tring Shqip
AL: Tring Planet
AL: Tring Max
AL: Tring Life
AL: Tring Fantasy
AL: Tring Comedy
AL: Tring 3
Vrejtje: Ne list mungojn Klan TV, KTV dhe RTV21 prej kanaleve Vendore. Kanalet nderkombtare jan te gjitha pothuajse. Nuk ofroj test sepse un jam ReSeller, dmth e blej nga dikush dhe e shes dhe nuk me esht ofruar kjo mundesi per ti ofruar klientve test 24Or. Kanalet mundei me ardh me i provu qysh punojn, kualitetin e kanaleve me pa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim