IPTV ABONIME

Shitet nga: berat 06 Maj 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Per te shijuar te gjitha kanalet e DIGITALB dhe TRING, te gjitha ndeshjet e ligave europiane: SERIE A, BUNDESLIGA, PRIMERA DIVISION, PREMIER LIGA, LIGUE 1, europa liga dhe liga e kompioneve,inter chanel, milan channel, roma channel, juve channel, chelsea tv, man utd TV, barca TV, dhe real TV, te gjitha kanalet gjermane dhe FILMAT ME TE RI me perkthim shqip, sky Gjermani, SKY itali, SKY angli etj, abonohu ne Iptvabo per 10 euro ne muaj.
per informata te tjera lajmerohuni ne:
iptvabos@gmail.com
Apo kontakto ne viber +37745686876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim