Iptv kualtitet, cilsi dhe siguri te lart

Shitet nga: I p t v 19 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Ofrojm abonime me kualitet dhe cilsi te lart qe funksionojn permes internetit me pakot:
-Digitalb
-Tring
-Sky Deutchland
-Sky Italy
-Sky sport
-Bein Sport
-Arena Sport
-Spanich Canal
-Albanian sport
-Pink
-Turkish tv
-Arab tv
-Portugal tv
te gjitha kto paketa ofrohen per ju me nje qmim shum te konvenueshem.
per info : +38649503873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim