Pentax Optio S10

Shitet nga: LINDI 05 Sht 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shitet aparati pentax optio s10. Ben fotografi dhe inqizime. Ka pak veshtersi ne hapjen e lensit por hapet gjithsesi. Me te vjen adapteri i aparatit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim