SAMSUNG ST73

Shitet nga: LINDI 05 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shitet aparati Samsung st73 ne gjendje te rregullt.
Aparati eshte pak i perdorur . Me te vjen adapteri i aparatit , qanta per aparatin, dhe qipi i tij 2gb. Ben fotografi dhe inqizime HD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim