Shes TV

Shitet nga: Atdhe 05 Sht 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shes televizor te markes NEO.Tv eshte ne gjendje te rregullt dhe shum pak i perdorur.Madhesia e ekranit eshte 26 Inch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim