Shiten urgjent

Shitet nga: Patriot 11 Sht 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Go pro (magic cam) me e modernizuar se go pro lidhet me androit dhe app kart memories dhe aksesori kunder ujit
Shitet aparati profesional me lens qant cd libra te gjitha
Te dyja per vetem 400
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim