Tv frigorifer komoda dhe krevet i fjetjes

Shitet nga: Valdete 10 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Tv kushton 140 euro osht shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim