shes Ps3 dhe Laptop 2014

Shitet nga: halil 17 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Servis për TV/Fotoaparatë/DVD/Satelitë
Shesh laptop dhe ps3 ne gjendje te mir te ardhur nga Suedia me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim