Komplet

Shitet nga: Rahmon 26 Mar 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shiten komlet i kam pru prej djermanis jan ne djendje te regullt
Sony Ps3 120e... dvd VHS Hi-fi Sharp 50e..edhe kta dy tjerat jan DVD Recordera me ka 160gb..dyjat 120e..dhe Pojaqall Kenwood 250w 6CH Input,,CS-5.1 by SRS..Kenwood audio surround receiver KRF-V7050D.punon shum mir..qmimi 90e...Krejt se bashku 350e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim