360° HDMI Male to HDMI Female

Shitet nga: Albani 16 Pri 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Adapter/Konverter 360° (HDMI to HDMI) mashkull-femër me rrotullim 360°.
Prdukti është testuar dhe funksionon shume mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim