Abonim iptv digitalb supersport tring 800 kanala..

Shitet nga: ahmet 02 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
IPTV Komplet.. Digitalb full (me Supersportat te kosoves) Tring full SKY DE HD SKY IT HD plus Mediaset Premium (Berlusconit) SKY UK HD Pink, TivuSAT Canale+ Spainjes BeinSport te arabies edhe te Frangjishtes Kanale te Frances Kanale te portugalies Kanale te shumta XXX dhe shume te tjere.
Per ne kosove eshte pak me problem por nese keni nje rrjet stabil mbi 5 mbps ateher do ju bej shume dhe veqanerisht per ata qe jan ne gjermani punon mire ju mirpres


qmimi
1 Month --> 10 Euro
3 Month --> 30 Euro
6 Month --> 55 Euro
12 Month --> 110 Euro

skype:kushtrimserveri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim