Abonim iptv digitalb+supersport+tring 800 kanala..

Shitet nga: kushtrim 06 Pri 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
IPTV Komplet.. Digitalb full (me Supersportat te kosoves) Tring full SKY DE HD SKY IT HD plus Mediaset Premium (Berlusconit) SKY UK HD Pink, TivuSAT Canale+ Spainjes BeinSport te arabies edhe te Frangjishtes Kanale te Frances Kanale te portugalies Kanale te shumta XXX dhe shume te tjere. Per ne kosove eshte pak me problem por nese keni nje rrjet stabil mbi 5 mbps ateher do ju bej shume dhe veqanerisht per ata qe jan ne gjermani punon mire ju mirpres !

apo vetem paketa digitalb me tring

skype:kushtrimserveri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim