Fuji Minilab digjital

Shitet nga: Fuji 01 Sht 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 490 EUR   5 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Fuji minilab digjital ne gjendje te regullt pune. Mund te perdoret per fotolibra, printon 20x60cm.
Bashk ne ket cmim vjen edhe 1 extra makine e njejte per pjese rezerve si dhe skaner pakon 235+.

Linku:
http://labnetplus.com/?p=artykulyShow&iArtykul=100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim