Fuji minilab digjital

Shitet nga: Kanun 15 Jan 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Fuji minilab full digjital me 5 magazina te letres dhe me aftesi per te printuar deri me 20x60 e pershtatshme per fotolibra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim