Gopro - Dual Battery Charger GoPro Hero 3+

Shitet nga: Tori 13 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Adapter per mbushje te baterive te Gopro 3+
Te njejten kohe mund t'i mbusheni 2 bateri te Gopro.

Adapter i Gopro-s - Dual Battery Charger

Eshte i ri, asnjehere i perdorur dhe sapo i blere ne USA, tash eshte sjelle nga New York-u.

Bashke me adapter (Dual Battery Charger) shkojne gratis edhe 3 ngjitese te Gopro-s.

Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim