Gopro - Skeleton Housing i ri - GoPro 4

Shitet nga: Tori 13 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kapaku i GoPro- Skeleton Housing

Gopro - Skeleton Housing i ri - per GoPro 4

Eshte i ri, i pa perdorur asnjehere dhe i blere ne dyqan zyrtar te Gopro-s ne USA. Tash eshte sjelle nga New York-u.

Bashke me kapak te Gorpos shkojne gratis edhe 3 ngjitesa te Gopro-s.

Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim