HR TESTUS

Shitet nga: valoni 16 Qer 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
SHITET APORATI PER TESTIMIN E TRAFAVE HE DHE JO HR ME QMIM 50 EUROmund te kontaktoni ne viber +37744588942
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim