Kerkoj (Blej) PLAYSTATION 3 DHE TV

Shitet nga: Adriatik Kryeziu 14 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kerkoj (Blej) Playstation 3 10 copa dhe tv nga 42 inch deri 50 inch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim