Kran profesional per xhirime me dutch 360 shkalle

Shitet nga: muhamet 03 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Kran profesional per xhirime, me dy koka (per studio kamera me dutch 360 shkalle, dhe koka tjeter per kamera te vogla ose aparata profesional).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim