Playstation Portable (PSP)

Shitet nga: kirby 26 Dhj 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Playstation Portable (PSP) Videoloje per dore me QIP SD per ruajtjen e lojave dhe me WLAN(Internet per loje online). Mbushet me adapter,ka ngjyre te kaltert eshte i ruajtur, i ardhur nga zvicra dhe shume pak i perdorur.
Lojerat:
1.Need For Speed UnderCover.
2.Fifa Soccer 09.
3.God Of War Chains of olumpus.
4.Dante's Inferno.
5.Tomb Raider Legend.
6.Tekken Dark Rosunnection.
7.Crisis Core Final Fantasy.
8.Metal Gear Hot .
9.Daxter.
tel 044/162/247 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim