Qantë profesionale për Foto-Aparat

Shitet nga: Fatlum 04 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes qanten profesionale per aparat (foto-aparat) me qmim shume te volitshem pothuajse e re (4 muaj perdorim).

Qanta eshte shume praktike dhe e sigurt, e zez nga jasht e kuqe mbrenda si dhe vjen me qesen per mbrojtje ndaq shiut dhe lageshtirav.

Karakteristikat jane:

- Anti-shock (nuk i lejon interferencat e jashtme te rrymave te ju demtojn pajisjen ne qante)
- Waterproof (Rezistente ndaj ujit)
- I nxen deri ne 4 lensa te ndryshem
- 600D Material Najlloni
- Vendin e veqant me patent per iPad
- Gjepa anash
- Sistem komfort profesinal per shpinen tuaj
- "S" Dizajn i mbajtesve
- Sfungjer 2cm i trash per shpine
- Plastike posht qantes per mbrojtje te pajisjeve
- Rrypa per disa lloje te lidhjeve

Me pak fjale qanta eshte shume profesionale dhe teper e pershtatshme per teren si dhe per vende me temperatura e ambient te ndryshueshem, profesionalistet e kuptojn me se miri kete.

PER ME SHUME INFO SHIF FOTOT.

çmimi 40 euro

Ndrrime bej vetem me ndonje qante te ketille me te madhe si dhe qmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim