Reciver full HD ´Next´me youtube dhe internet

Shitet nga: Abaz 02 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes reciver full hd me internet, youtube dhe abonim veq 3 muj i perdort. Punon me te gjitha llojet e tv dhe eshte shume praktik. seria e fundit
arsya e shitjes eshte se e kam ble nje tv smart dhe nuk me duhet me.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim