Statua per fotoaparat dhe kamer

Shitet nga: fitim 05 Dhj 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Satuat janë në gjendje të rregullt,hapen ne tri pjes janë shumë te pershtatshme për punë ashtu edhe për bartje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim