Syze 3d

Shitet nga: Ditor 13 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Jane te reja dhe esht nje qmim i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim