XHIRIME-FOTOGRAFI-MONTAZHË-DJ

Shitet nga: driton 10 Qer 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Bëjmë gjirime dhe fotografi profesionale HD në Dasma ,fejesa ,syneti
Montazhë profesionale
Photoshooting në natyrë dhe në Studio ...
Muzikë me DJ dhe Zërim me qira

Gjindemi te Stacioni te Xhamia e Llapit , te Parku i Qytetit te kolegji FAMA dhe ne Vranjefc afer furres VLERA .

Info : 044 936 404 / 049 169 898 Driton Rukovci

Ju mirepresim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim