invertor 220 volt / 12 VDC 480 watt per nxemje qen

Shitet nga: Invertor 13 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Të tjera
Shes invertor special per pompat e nxemjes qendrore

Disa nga vetit te mira e keti invertori jane
Rrymen me bateri e mban shum sakt 230 volt
Ben mbushjen e bateris ne menyre automatike
E ruan baterin ( deri ne 9 volt punon dhe ndalet qe mos te prishet bateria)
E meta e tyre eshte se dojn tension stabile furnizues 200Volt minimu per ndryshe kalon ne bateri per te punuar nga se tenton ti ruaj paisjet qe te mos bie tansioni nder 200Volt
Eshte i gjithi Automatik .
Jan te testuar dhe punon 100 %
Te interesuari mund te thrrasin ne telefon ne cdo kohe por mas ore 17:30 munden me ardhe edhe me i testu ne qfaro forme.

049 853 835 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim