Tv Philips dhe komoda

Shitet nga: Tv Philips dhe komoda 04 Jan 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes tv Philips ne gjendje shume te mire! Ekrani diagonale rreth 80 cm foto te paster me mundesi ndrrimit te formatit dhe zani shume te larte ! Vjen se bashku me komoden ! Per me shume na kontaktoni Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim