IPTV TE GJITHA PAKOT DIGITALB HD + Big brother

Shitet nga: Medi 27 Krr 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
DIGITALB HD + BB

kam edhe resivera per IPTV ku punon edhe digitalb hd .


IPTV resiver me nji vit abonim 130 Euro dga + tring + sky de + lig tv Ote sport dhe disa kanale tjera extra.


Me kontaktoni me e mail ose viber +38649605806 per me shum info

Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim